קידום אורגני

תהיה חכם

מה זה קידום אורגני?

SEO

אופטימיזציה למנועי חיפוש אורגני (SEO אורגני) מתייחס לשיטות שבהן נעשה שימוש כדי להשיג מיקום גבוה (או דירוג) בדף תוצאות מנוע החיפוש בתוצאות ללא תשלום, שיטות כגון הגדלת מילות מפתח, קישורים חוזרים וכתיבת תוכן באיכות גבוהה יכולים לשפר את הדירוג של האתר.

 קידום אתרים אורגני

כיום כאשר מנוע החיפוש גוגל הפך לכלי עוצמתי שבו משתמשים למעלה משלושה מיליארד משתמשים ברחבי העולם הבינו כולם שגוגל היא כלי פרסום חזק ועוצמתי ביותר וכמעט כל בעל עסק מחזיק את כיום בגוגל.
אך כל זה אינו שווה ללא קידום אתרים אורגני בכדי לחשוף את האתר לכמות גולשים עצומה כך שכולם יוכלו לראות אותו.

גוגל מדרגת את האתרים על פי מאות קריטריונים שונים ומגוונים שמתחלפים ומתעדכנים כל הזמן בכדי להגיע להופיע בעמוד הראש בחיפוש מילות המפתח של העסק שלכם האתר שלכם צריך לעמוד בכמה שיותר דרישות וקריטריונים שגוגל מציבה בפנינו.

הפרמטרים המרכזיים לאופטימיזציה וקידום האתר הם:

-החשיבות להתעדכן בכל רגע נתון בחידושים ובשינויים שגוגל דורשת ולשנות את האתר שלנו בהתאם

-קישורים איכותיים- מקדם האתרים צריך לבנות קישורים מאתר שלכם אך ורק לאתרים איכותיים הרלוונטיים ומדורגים גבוה על ידי גוגל, ובנוסף על המקדם לדאוג שהאתרים שמקרים אל האתר שלכם יהיו אתרים איכותיים גם הם.

-תוכנו של האתר- התוכן היה בעבר, יהיה בעתיד והוא בהווה המקדם הכי חשוב בקידומו של אתר, בלי תוכן עשיר ואיכותי גוגל לא תדרג את האתר שלכם בציון גבוה בכלל.

-קוד ועליית אתר תקינים- על מקדם האתרים לבדוק שקוד של האתר תקין ושזמן העלייה שלו ושל המעבר בין העמודים קצר ככל האפשר.

חשוב להבין שמלאכת קידום אתרים אורגני היא עבודה מאד קשה שלוקחת מספר חודשים ואפילו שנה ולעשות אותה לבד בבית בלי הידע הדרוש זאת משימה בלתי אפשרית, רק מקדם מקצועי באמת שיודע טוב מאד מה הוא עושה יוכל להביא אתר לעמוד הראשון בחיפוש בגוגל בזמן הקצר ביותר, מקדם אתרים מקצועי אולי ידרוש סכום מעט גבוה ולהביא את האתר לעמוד הראשון בגוגל לא יהיה זול בכלל אך זה דבר משתלם שכל בעל עסק מחויב לעשות בכדי להגדיל את כמות ההכנסות וקהל הלקוחות החדשים.

לסיכום אני ממליץ מאד על קידום אתרים אורגני שהיא לפי דעתי המקצועית השיטה הטובה ביותר לקידום אתר וכל בעל עסק שרוצה שהאתר שלא ישגשג ויצליח בגוגל מחויב להשתמש בשיטה זו.

דילוג לתוכן