קידום ממומן

תחתור למגע!

מה זה PPC?

PAY PER CLICK

PPC מייצג תשלום לפי קליק, מודל של שיווק באינטרנט שבו מפרסמים משלמים עמלה בכל פעם שלוחצים על המודעות שלהם. למעשה, זוהי דרך לקנות ביקורים באתר שלך, במקום לנסות "להרוויח" את הביקורים האלה באופן אורגני.

פרסום בגוגל ממומן

גוגל היא למעשה מנוע החיפוש בגדול ביותר ברחבי האינטרנט ובו מחפשים מאות מיליוני אנשים תוצאות חיפוש שונות ומגוונות ביום.
כולם כבר הבינו שלאינטרנט ולגוגל בפרט יש כח עצום ואפשר לנצל את הכח הזה גם למתרות פרסום ולכן כמעט כל בעל עסק שמחזיק אתר בגוגל דואג להיעזר במקדם אתרים איכותי, מקצועי ואמין בכדי להגיע לפרסום ושיווק מקסימאלי ברחבי הרשת בכדי להגדיל את קהל  הלקוחות שלו שיגדילו את כמות ההכנסות של העסק.

שיטת הפרסום בגוגל ממומן היא למעשה שיטה קלה ויעילה, מה שבעצם קורה זה שכל מי שיחפש את מילות שבחרת שקשורות לעסק שלך יראה את האתר שלך בעמוד הראשון בראש התוצאות במין מודעה ירוקה.

היתרונות של השיטה הזאת הן שעם בעל עסק לא רוצה לחכות הרבה זמן בכדי להגיע לקהל רחב של גולשים הוא יכול להשתמש בשיטה של גוגל ממומן ובין רגע להגיע לראש תוצאות החיפוש, גוגל לא מחייבים אותך על זה שהמודעה באוויר אלה רק על פי כמות האנשים שנכנסים לאתר שלך בעזרת המודעה.
בנוסף אתה יכול לבחור לעצמך מה התקציב שאתה רוצה להקציב למודעה ביום זאת אומרת שעם כל כניסה לאתר שווה חמש שקל ואתה תקצבת חמש מאות שקל ביום כאשר יכנסו לאתר שלך דרך המודעה מאה אנשים ביום המודעה תוסר ותחזור להופיע שוב ביום שלמחרת

השיטה של גוגל מומן היא אולם שיטה שנראית יקרה למדי, אך זה לא נכון כן אתם משלם על המודעה כל זמן שהיא באוויר אבל אתה יכול לתקצב כמה תרצה לבזבז ביום ובנוסף זאת השקעה כלכלית משתלמת שתחזיר את עצמה ואפילו תכפיל פי כמה וכמה.

לסיכום קידום אתרים ממומן – לפי דעתי קידום בגוגל ממומן הוא חשוב אולי לא כמו קידום אורגני אך אני עדיין ממליץ למי שביכולתו לשלב בין שתי השיטות בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר והגדלת קהל הלקוחות הפוטנציאלים וכמות ההכנסות.
קידום בגוגל ממומן זה אינו דבר שניתן לעשות לבד בבית, זאת היא שיטת קידום לא פשוטה שגם כן דורשת מחקרים רבים בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

דילוג לתוכן